Filma Me Titra Shqip: Benedetta

131 min 2021 6.6 / 155
Kategoria: Dramatik Histori Romance
Viti: Jul 9, 2021
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 61.886
Shikime: 5369
Pershkrimi
KUJDES! FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJECARE! PERMBAN TEMATIKA TE FORTA DHE NUDITET! Një murgeshë e shekullit të 17-të në Itali vuan nga vizione shqetësuese fetare dhe erotike. Ajo ndihmohet nga një tjetër motër me të cilën shoqërohet dhe marrëdhënia mes dy grave kthehet në një lidhje dashurie romantike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR