Filma Me Titra Shqip: Burial Ground Massacre

100 min 2021 1.8 / 6
Kategoria: Horror
Viti: Sep 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.922
Shikime: 2878
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup studentësh e kalojnë natën në një vilë të madhe, të frikshme dhe kuptojnë se një ndjekës i tmerrshëm po shikon çdo lëvizje të tyre, ndërsa nis planet për të rimarrë artefaktin e lashtë vendas, që gjendet brenda shtëpisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR