Filma Me Titra Shqip: The Marine 4: Moving Target

90 min 2015 6,2 / 101
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Apr 10, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,878
Shikime: 868
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-marins caktohet për të mbrojtur një vajzë e cila ka informacione për një korporatë ushtarake të korruptuar, por gjërat keqësohen kur ai dhe ekipi i tij sulmohen gjatë rrugës nga...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR