Filma Me Titra Shqip: Madame Bovary

118 min 2015 5.8 / 345
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 4, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.956
Shikime: 2530
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E mërzitur me martesën e saj me një mjek fshati dhe e mbytur nga jeta në një qytet të vogël, Ema Bovari, ndjek ëndrrat e saj pasionante pavarësisht se sa mund ti kushtojnë ato.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR