Filma Me Titra Shqip: Motherly

90 min 2021 0 / 0
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Sep 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20.383
Shikime: 3741
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kejti dhe vajza e saj, Bethi, jetojnë vetëm në një fermë të izoluar në pyll, por kur Kejti fillon të dyshojë se po ndodh diçka e keqe, instinktet e saj prej nëne vihen në provë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR