Filma Me Titra Shqip: Painted Woman

108 min 2017 4.3 / 5
Kategoria:
Viti: Nov 10, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.539
Shikime: 2876
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Fati i Xhulit merr 1 kthesë të rrezikshme kur Kyle Allison e përzë atë nga shtëpia dhe e zëvendëson me 1 femër më të re. Por Xhulit i paraqiten 2 mundësi shpëtimi. Një vrasës me pagesë dhe një zbutës kuajsh rebel me 1 të kaluar të errët. Cili nga këta burra do ta shpëtojë atë?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR