Filma Me Titra Shqip: See You Next Christmas

100 min 2021 5.5 / 4
Kategoria: Romance Komedi Dramatik
Viti: Aug 20, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.295
Shikime: 3235
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Annie dhe Tom Clark organizojnë një festë pushimi çdo vit, "Clarkmas". Me kalimin e viteve, është bërë ngjarja e preferuar e festave për grupin e tyre të miqve. Kur Natalie dhe Logan beqarë kronikë vazhdojnë të hasin njëri-tjetrin në festë vit pas viti, ata fillojnë të pyesin veten nëse ndoshta duhet të jenë bashkë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR