Filma Me Titra Shqip: Under the Open Sky

126 min 2021 8 / 5
Kategoria: Dramatik
Viti: Feb 11, 2021
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 1.954
Shikime: 3683
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një kriminel i liruar nga burgu pas 13 vjetësh, udhëton për të gjetur nënën që e braktisi në fëmijëri. E kaluara prej gangsteri e ndjek pas dhe ai lufton për t’u përshtatur me jetën e tij të re jashtë burgut.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR