Filma Me Titra Shqip: Zeros and Ones

85 min 2021 5.5 / 19
Viti: Nov 18, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 171.087
Shikime: 4106
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ushtar amerikan i vendosur në Romë, me Vatikanin e hedhur në erë, nis udhëtimin e një heroi për të zbuluar dhe mbrojtur kundëra një armiku të panjohur që kërcënon të gjithë botën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR