Filma Me Titra Shqip: Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela

155 min 2013 7,3 / 103
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Nov 14, 2013
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 7,407
Shikime: 1507
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rajadët dhe Sanerët janë armiqësi mes veti qysh prej kohësh por rastësisht një Rajad dashurohet në një vajzë Sanere dhe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR