Filma Me Titra Shqip: The Iceman

105 min 2012 6,5 / 616
Kategoria: Thriller Krim Dramatik
Viti: Sep 1, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,299
Shikime: 973
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e vërtetë e Ricard Kuklinskit, vrasësi famëkeq me pagesë dhe një njeri familjar i përkushtuar. Kur më në fund u arrestua në 1986, as gruaja e as vajza e tij nuk dinin se me çfarë merrej ai në të vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR