Filma Me Titra Shqip: A Boy Called Christmas

106 min 2021 8.2 / 119
Kategoria: Familje Aventure Fantazi
Viti: Nov 25, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 276.923
Shikime: 2948
Pershkrimi
Në këtë histori të origjinës së Atit të Krishtlindjes, një djalë i zakonshëm (me një mi të përkëdhelur besnik dhe një dre pranë tij) nis një aventurë të jashtëzakonshme për të gjetur babanë e tij që është në një kërkim për të zbuluar fshatin fantastik të Elfhelmit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR