Filma Me Titra Shqip: A Christmas Prince

92 min 2017 6.7 / 1239
Kategoria: Romance
Viti: Nov 17, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21.702
Shikime: 2726
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një gazetare hyn e infiltruar si mësuese për të marrë informacione të brendshme rreth një princi donzhuan, ajo ngatërrohet në disa intriga mbretërore dhe përfundon duke gjetur dashurinë- por a do të jetë në gjendje ta mbajë gënjeshtrën e saj?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR