Filma Me Titra Shqip: City of Life and Death

132 min 2009 7.5 / 147
Kategoria: Dramatik Histori Lufte
Viti: Apr 22, 2009
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 6.813
Shikime: 2325
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në vitin 1937, Japonia pushtoi Nanjingun, kryeqytetin kinez. Ndodhi një betejë dhe mizori të mëvonshme kundër banorëve, veçanërisht atyre që u strehuan në Zonën e Sigurisë Ndërkombëtare.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR