Filma Me Titra Shqip: Gabriel's Rapture: Part One

106 min 2021 0 / 0
Kategoria: Romance
Viti: Dec 31, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 63.691
Shikime: 3906
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e Gabrielit është një histori magjepsëse dhe jashtëzakonisht pasionante e arratisjes së tij nga 'ferri' personal, ndërsa ai përpiqet të fitojë të pamundurën, faljen dhe dashurinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR