Filma Me Titra Shqip: King Richard

145 min 2021 8.3 / 122
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 18, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 276.177
Shikime: 2721
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një vështrim se si super yjet e tenisit, Venus dhe Serena Uilliams u bënë ato që janë, pas stërvitjes nga babai i tyre, Riçard Uilliams.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR