Filma Me Titra Shqip: Last Night in Soho

117 min 2021 7.5 / 602
Kategoria: Horror Mister Thriller
Viti: Oct 21, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1134.381
Shikime: 1899
Pershkrimi
Një stiliste aspiruese e modës është në mënyrë misterioze në gjendje të hyjë në vitet 1960, ku ndeshet me një këngëtare të çuditshme. Por magjepsja nuk është gjithçka që duket dhe ëndrrat e së kaluarës fillojnë të plasariten dhe të copëtohen në diçka më të errët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR