Filma Me Titra Shqip: The Inheritance

87 min 2021 3.6 / 5
Kategoria: Horror Mister Thriller
Viti: Apr 13, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.96
Shikime: 2805
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Trashëgimia e një gruaje e dërgon atë në Evropën Lindore për të zbuluar një sekret të errët dhe shqetësues të familjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR