Filma Me Titra Shqip: The Subject

120 min 2020 4.5 / 2
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 11, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.871
Shikime: 2037
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një regjizor duhet të përballet me pasojat e famës së menjëhershmen dhe arsyen që e ka arritur atë, teksa është në një luftë me veten dhe të tjerët në lidhje me sa është e pranueshme të sakrifikosh për artin pa humbur mirësinë tënde.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR