Filma Me Titra Shqip: Warning

85 min 2021 5.6 / 39
Viti: Oct 22, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 74.314
Shikime: 2658
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Vetmia, vdekja dhe kuptimi i jetës, të eksploruara përmes jetëve të veçuara, që përplasen në tregimet e shkurtra mbi Tokën e së ardhmes, ku nuk mungon as koronavirusi…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR