Filma Me Titra Shqip: Christmas Town

90 min 2019 7.3 / 23
Kategoria: Romance
Viti: Dec 1, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.847
Shikime: 4057
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në rrugën e saj për në një punë të re si mësuese, Loren-i ndalon në Grendon Folls,ku takohet dhe miqësohet me një punëtor beqarTravis-in, fëmijën e tij që po strehon dhe shumë vendas të tjerë në javët deri në Krishtlindje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR