Filma Me Titra Shqip: A Christmas Prince: The Royal Baby

84 min 2019 6.4 / 413
Kategoria: Romance Familje
Viti: Dec 5, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19.458
Shikime: 1857
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Është koha e Krishtlindjeve në Aldovia dhe një foshnje mbretërore është gati të lindë. Amber dhe Riçard presin anëtarët mbretërorë nga një mbretëri e largët për të rinovuar një armëpushim të shenjtë, por kur traktati zhduket, paqja rrezikohet dhe një mallkim i lashtë kërcënon familjen e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR