Filma Me Titra Shqip: The Age of Adaline

112 min 2015 7,4 / 4253
Kategoria: Fantazi Dramatik Romance
Viti: Apr 16, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,358
Shikime: 1481
Pershkrimi
Një vajzë e re, e lindur në shekullin e 20-të, pasi i ndodh një aksident, do të shndërrohet në një person që nuk do të plaket kurrë. Pas shumë vite vetmie ajo takon një mashkull që do i komplikoj gjithë jetën, me të cilën ajo është mësuar tashmë. Ndiqni “Mosha e Adalinës”, një film që përmbys rolet familjare dhe perceptimet e tyre në shoqëri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR