Filma Me Titra Shqip: Deadlock

96 min 2021 4.7 / 3
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Dec 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 41.503
Shikime: 2249
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-ushtarak që punon në një hidrocentral në Gjeorgji, duhet të fillojë aksionin për të parandaluar katastrofën, kur një grup ushtarësh mashtrues fitojnë kontrollin e hidrocentralit dhe marrin peng punonjësit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR