Filma Me Titra Shqip: Last Shoot Out

0 min 2021 7.5 / 2
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Dec 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 140.753
Shikime: 2213
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi e sapomartuara Xhozlin mëson se burri i saj Xhodi, i kishte vrarë të atin, ajo largohet nga ferma Kallahan prej frikës. Ajo shpëtohet nga një njeri i armatosur Billi Tajson, i cili e strehon atë në një vend të largët dhe pengon përpjekjet e Xhodit për të rimarrë nusen e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR