Filma Me Titra Shqip: Most Eligible Bachelor

149 min 2021 5.5 / 4
Kategoria: Romance
Viti: Oct 15, 2021
Gjuha Origjinale: TE
Popullariteti: 8.403
Shikime: 2414
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Akhil dhe Pooja kanë një histori dashurie me një nuancë komedie, ku përballen me idetë e tyre për jetën bashkëshortore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR