Filma Me Titra Shqip: Ron's Gone Wrong

106 min 2021 8.6 / 261
Viti: Oct 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1586.551
Shikime: 2392
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Historia e Barni-t, një nxënësi të shkollës së mesme dhe Ronit, pajisja e tij e re që ecën, flet, e lidhur në mënyrë dixhitale. Mosfunksionimet e Ronit në sfondin e epokës së mediave sociale i nisin ata në një udhëtim për të mësuar rreth miqësisë së vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR