Filma Me Titra Shqip: Spoiled Brats

100 min 2021 6 / 103
Kategoria: Komedi
Viti: Sep 15, 2021
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 522.883
Shikime: 2249
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një milioner dëshiron t'i ndihmojë fëmijët e tij të llastuar të jenë njerëz më të mirë, ndaj i mashtron dhe pretendon se familja humbi pasurinë në të cilën ishin mbështetur ata.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR