Filma Me Titra Shqip: The Holiday

136 min 2006 7.1 / 3893
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Dec 8, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 28.823
Shikime: 3152
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy gra të trazuara për shkak të problemeve me meshkujve shkëmbejnë shtëpitë për të kaluar dy javë pushime. Por, jetët e të dyjave ndryshojnë plotësisht nga surprizat që i presin, njërën në Londër dhe tjetrën në Los Anxhelos...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR