Filma Me Titra Shqip: Outlaws

125 min 2021 6.8 / 54
Viti: Oct 8, 2021
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 1264.069
Shikime: 3163
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Studenti introvert i Gironas, Nacho, takon dy delikuentë nga lagje e Kinës së qytetit dhe kapet nga një sulm veror i vjedhjeve dhe sulmeve që do të ndryshojnë jetën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR