Filma Me Titra Shqip: Badland Doves

85 min 2021 0 / 0
Kategoria:
Viti: Dec 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.13
Shikime: 981
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Disa burra të maskuar qëllojnë familjen Silva teksa janë duke darkuar dhe vajza e tyre Rexhina është e vetmja e mbijetuar e sulmit të frikshëm. Duke mësuar se si të përdorë armën, Rexhina kërkon të vendosë drejtësi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR