Filma Me Titra Shqip: Beyond the Reach

95 min 2014 5.9 / 294
Kategoria: Thriller
Viti: Sep 6, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23.269
Shikime: 1902
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një biznesmen i rëndësishëm i apasionuar pas gjuetisë dhe një djalosh i ri, guidë vendase, luajnë një lojë të rrezikshme gjatë gjuetisë në shkretëtirën Mojave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR