Filma Me Titra Shqip: Chhorii

129 min 2021 0 / 0
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Nov 26, 2021
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 6.471
Shikime: 2283
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sakshi është 8-muajshe shtatzënë dhe duhet të shpëtojë veten dhe fëmijën e saj në bark nga traditat mizore të shoqërisë dhe nga bota paranormale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR