Filma Me Titra Shqip: Cosmic Sex

96 min 2015 5.6 / 15
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 1, 2015
Gjuha Origjinale: BN
Popullariteti: 11.476
Shikime: 6041
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një natë, Kripa është në arrati nga seksi dhe dhuna kur takon Sadhavin, një grua që çuditërisht i ngjan nënës së tij të vdekur. Ajo i jep atij strehë dhe e mëson të udhëtojë brenda përmes seksit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR