Filma Me Titra Shqip: Home

100 min 2021 6.2 / 5
Kategoria: Dramatik
Viti: Jul 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.693
Shikime: 1021
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-i burgosur kthehet në shtëpi pas 17 vjetësh burg, me shpresën për t’u falur nga të afërmit e njeriut që ka vrarë dhe nga e ëma, që ka mbetur vetëm dhe e sëmurë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR