Filma Me Titra Shqip: Into the White

100 min 2012 6.9 / 222
Kategoria: Lufte Aksion Dramatik
Viti: Mar 9, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 59.07
Shikime: 2493
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pilotët Gjermanë dhe ata Britanike rrëzojnë njeri tjetrin në dëbore, dhe e gjejnë veten në të njëjtën kabinë, në përpjekje për t’i mbijetuar acarit të Norvegjisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR