Filma Me Titra Shqip: Multiverse

93 min 2021 4.8 / 4
Kategoria: Dramatik Fantashkence
Viti: Nov 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.472
Shikime: 3111
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Katër studentë ekselentë universiteti detyrohen të përballen me veten në mënyra të tmerrshme kur eksperimenti i tyre i Fizikës Kuantike çon në një ekzistencë paralele të ngatërruar që i bën ata të pyesin se kush janë, çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR