Filma Me Titra Shqip: Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time

95 min 2020 6.3 / 9
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 24, 2020
Gjuha Origjinale: HU
Popullariteti: 2.383
Shikime: 3282
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Marta, një neurokirurge dyzetvjeçare, bie në dashuri. Ajo lë karrierën e saj të shkëlqyer në Amerikë dhe kthehet në Budapest për të filluar një jetë të re me këtë person. Por dashuria e jetës së saj pretendon se ata nuk janë takuar kurrë më parë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR