Filma Me Titra Shqip: Red Stone

100 min 2021 6.3 / 3
Kategoria: Thriller Krim
Viti: Dec 3, 2021
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 8.569
Shikime: 2642
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vrasës me pagesë ka për detyrë të gjejë një djalë që pa vdekjen e vëllait të tij nga një Bos i rrezikshëm. Ndërkohë që koha kalon, ai vë në dyshim zgjedhjet e tij dhe të zgjedhë një anë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR