Filma Me Titra Shqip: The Souvenir

120 min 2019 6.3 / 137
Kategoria: Dramatik
Viti: May 17, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.249
Shikime: 2017
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një studente e re e filmit të viteve 80' pëfshihet në mënyrë romatike me një burrë të komplikuar dhe jo të besueshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR