Filma Me Titra Shqip: Tigers

116 min 2021 7 / 1
Kategoria: Dramatik
Viti: Jul 22, 2021
Gjuha Origjinale: SV
Popullariteti: 2.66
Shikime: 2789
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e vërtetë e udhëtimit për jetë a vdekje të talentit adoleshent të futbollit Martin Bengtsson përmes një industrie moderne të futbollit, ku gjithçka dhe të gjithë e kanë një çmim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR