Filma Me Titra Shqip: Antlers

99 min 2021 6.3 / 93
Kategoria: Horror Mister
Viti: Oct 28, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 89.152
Shikime: 2070
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një mësuese në qytetin e vogël të Oregonit dhe vëllai i saj sherif, zbulojnë se një nxënës po fsheh një sekret të rrezikshëm që mund të ketë pasoja të frikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR