Filma Me Titra Shqip: Fortress

100 min 2021 5.3 / 4
Kategoria: Krim Aksion Thriller
Viti: Dec 17, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 35.162
Shikime: 3816
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Roberti dhe djali i tij përballen me armikun e vjetër të Robertit, Balzarin. Ndërkohë që vendi është i rrethuar nga skuadra e Balzarit, babë e bir shkojnë në një kështjellë të sigurisë së lartë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR