Filma Me Titra Shqip: An Unexpected Christmas

84 min 2021 6.2 / 6
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Nov 26, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.673
Shikime: 3359
Pershkrimi
Një shkrimtar fjalimesh bën marrëveshje me ish të dashurën e tij për të pretenduar se janë çift për të kaluar Krishtlindjet me familjen e tij. Nuk kalon shumë kohë dhe gënjeshtra dhe ndjenjat e tyre zbulohen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR