Filma Me Titra Shqip: The Town

125 min 2010 7,2 / 2723
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Sep 15, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,711
Shikime: 2062
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërkohë që po planifikon grabitjen më të madhe të jetës, një hajdut bankash bie në dashuri me menaxheren e bankës që vodhi së fundmi. Në përpjekje për të lënë pas jetën e vjetër dhe me FBI-në që po i afrohet nga dita në ditë, ai duhet të zgjedhë midis besnikërisë ndaj shokëve dhe dashurisë që mund ta humbasë përgjithmonë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR