Filma Me Titra Shqip: Death Valley

91 min 2021 5.4 / 5
Kategoria: Aksion Horror
Viti: Nov 18, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.208
Shikime: 3639
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy ushtarë punësohen për të shpëtuar një shkencëtare të burgosur në një bunker të Luftës së ftohtë. Ata rrezikojnë jetën e tyre kur sulmohen nga një krijesë e panjohur dhe vdekjeprurëse.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR