Filma Me Titra Shqip: Hostage: Missing Celebrity

94 min 2021 7.5 / 8
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Aug 18, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 3.819
Shikime: 3804
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një aktor i famshëm, Uang Jung-min, është rrëmbyer dhe është dhënë në lajme, do të shohim se çfarë bëjnë rrëmbyesit për paratë e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR