Filma Me Titra Shqip: Rocks

94 min 2019 6.6 / 56
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 5, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.414
Shikime: 2094
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e re adoleshente e gjen veten duke luftuar për t'u kujdesur për veten dhe vëllain e saj më të vogël pasi braktiset nga nëna e tyre e ve, pa zgjidhje tjetër veçse të jetojë në rrugë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR