Filma Me Titra Shqip: Mother/Android

110 min 2021 6.7 / 30
Kategoria: Fantashkence Thriller
Viti: Dec 17, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 102.551
Shikime: 2991
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një botë post-apokaliptike të tronditur nga një kryengritje e dhunshme e robotëve, një grua e re shtatzënë dhe i dashuri i saj kërkojnë me dëshpërim sigurinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR