Filma Me Titra Shqip: The Book of Eli

118 min 2010 6,7 / 3865
Viti: Jan 11, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,888
Shikime: 1206
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ilai, një luftëtar i vetmuar që endet në një peisazh post-apokaliptik, duke ruajtur një libër, një volum misterioz që në një farë mënyre mban çelësin e rindërtimit të qytetërimit dhe shpëtimit të njerëzimit. Ilai mbërrin në një qytezë të vogël të komanduar nga i ashpri Karnegi, rol i luajtur nga Gary Adman, një despot tipik post-apokaliptik që dëshiron me çdo kusht atë libër. Mila Kunis është Solara, e dërguar nga Karnegi për të joshur Ilain, por që përfundon duke luftëtuar në krah të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR